O mateřské škole Plešivec I.

Zahrada
Dětské hřiště

Škola je umístěna v rozlehlé zahradě na rozhrhaní panelového sídliště a historické části města. Byla přestavěna v roce 1974 ze secesní vily, ke které byla přičleněna přístavba se třídou a terasa s bazénem. Při rekonstrukci zůstaly zachovány určité části téměř v původní podobě. Celkově působí vnitřní i vnější vzhled mateřské školy velmi dobrým estetickým dojmem.

Virtuální prohlídka budovy

Děti jsou rozděleny podle věku do těchto tříd: Broučci, Berušky, Motýlci, Koťátka, Štěňátka.

Všechny třídy jsou vybaveny novým nábytkem, hracími koutky, každá třída má samostatnou šatnu, umývárnu a kabinet hraček a pomůcek. Třídy mají samostatnou ložnici, děti se stravují v jídelně. Jedna třída slouží pro výtvarný kroužek.

Interiér MŠ
Interiér MŠ Plešivec

Výchovná činnost

V mateřské škole pracujeme podle Rámcového programu předškolního vzdělávání. Snažíme se rozvíjet samostatné a zdravě sebevědomé děti cestou přirozené výchovy a vytvořit pro děti takové prostředí, ve kterém se budou cítit spokojeně a bezpečně. Nabízíme kvalitní standardní a širokou nadstandardní péči o všechny děti naší školy.

©2020, Všechna práva vyhrazena.
instagram-svg